Η επίσημη σελίδα το «Σπίτι του Ηθοποιού» στο Instagram, δημοσίευσε μια σπάνια φωτογραφία με την Έλλη Λαμπέτη, την Κάτια Δανδουλάκη και τη Βέρα Κρούσκα να απολαμβάνουν το μπάνιο τους στην παραλία του Αγίου Ιωάννη στο Πήλιο το 1976.
Η επίσημη σελίδα το «Σπίτι του Ηθοποιού» στο Instagram, δημοσίευσε μια σπάνια φωτογραφία με την Έλλη Λαμπέτη, την Κάτια Δανδουλάκη και τη Βέρα Κρούσκα να απολαμβάνουν το μπάνιο τους στην παραλία του Αγίου Ιωάννη στο Πήλιο το 1976.Η Έλλη Λαμπέτη είχε ένα υπέροχο σπίτι στην περιοχή και εκείνο το καλοκαίρι έκανε διακοπές μαζί με την Κάτια Δανδουλάκη και τη Βέρα Κρούσκα. Και οι τρεις σπουδαίες ηθοποιοί ποζάρουν χαμογελαστές και ανέμελες στον φακό. Η συγκεκριμένη φωτογραφία δημοσιεύτηκε στη σελίδα Παλιές Αναμνήσεις, όπως αναφέρεται στη σχετική ανάρτηση.