«Η Μάγκυ (Χαραλαμπίδου) με ταρακούνησε. Δεν ήταν όμως μόνο ότι έχασα την Μάγκυ. Εκείνο που με ταρακούνησε ήταν ότι έχασα την ομαλότητα της καθημερινότητας, την ασφάλεια».
Περισσότερα στο govastiletto.gr
«Η Μάγκυ (Χαραλαμπίδου) με ταρακούνησε. Δεν ήταν όμως μόνο ότι έχασα την Μάγκυ. Εκείνο που με ταρακούνησε ήταν ότι έχασα την ομαλότητα της καθημερινότητας, την ασφάλεια».
Περισσότερα στο govastiletto.gr