Η Κωνσταντίνα Μπεκιάρη, η πρώην σύζυγος του Βασίλη Μπισμπίκη, παραχώρησε την πρώτη της τηλεοπτική συνέντευξη στην εκπομπή «Γεια σου» και μεταξύ άλλων αναφέρθηκε και στην προσωπικ
“Είναι η πρώτη μου τηλεοπτική συνέντευξη, αλλά η αλήθεια είναι ότι δεν έχω άγχος. Ο γιος μου, ο Μιχάλης, είναι 10 ετών. Όταν ο γιος μου έγινε 8 χρονών αποφάσισα να ανοίξω το δικό μου χώρο εστίασης. Στο μαγαζί μου θα βρείτε μια “non binary” τουαλέτα. Θέλω όσοι έρχονται εδώ να νιώθουν άνετα, υπάρχουν άνθρωποι που δεν νιώθουν άνετα ούτε στην ανδρική, ούτε στη γυναικεία”, τόνισε η Κωνσταντίνα Μπεκιάρη και πρόσθεσε:
“Ο γιος μου είναι η λατρεία μου, έχει πάρα πολύ χιούμορ και είμαστε μια πολύ ωραία οικογένεια. Το παιδί έχει ανάγκη να νιώθει ότι η μαμά και ο μπαμπάς είναι δυνατοί και μπορεί να στηριχτεί σε αυτούς. Ο Μιχάλης είναι ήδη πιανίστας, έχει μουσικό αυτί”.